O nás

O nás

V oblasti financií a finančného sprostredkovania pôsobím už od roku 2009. K tejto činnosti ma priviedla vlastná nevedomosť o produktoch na Slovenskom finančnom trhu. Sám som nevedel porovnať produkty a rozhodnúť sa, ktoré sú pre mňa výhodné a potrebné pre môj život, a ktoré sú určené len na to, aby odišla platba do finančnej inštitúcie. Vo svojom okolí som poznal veľmi veľa ľudí, ktorí mali rovnaké skúsenosti a prestali dôverovať finančným inštitúciám. Preto som sa rozhodol, že sa budem tejto problematike venovať profesionálne.

Od roku 2009 do roku 2015 som vykonával túto činnosť v spolupráci s jednou akciovou spoločnosťou, ktorá mala zameranie len na fyzické osoby a hlavne na životné poistenie fyzických osôb.

V roku 2015 som si uvedomil, že moje portfólio produktov je dosť obmedzované a nie je prispôsobené reálnej potrebe mojich klientov. Preto som založil spoločnosť p&j group spol. s.r.o., ktorá začala spolupracovať so spoločnosťou INSIA. Našim klientom zabezpečujeme komplexnú ponuku poistenia, individuálneho poistenia, leasingu a úverových produktov. Vďaka spolupráci so spoločnosťou INSIA, sme mohli rozšíriť svoje portfólio aj o produkty určené pre právnické osoby. S našimi skúsenosťami a odbornosťou sme schopný vždy nájsť to správne riešenie pre každého klienta. Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás základnou hodnotou.